index

Trénink

Ve VacuTherm „2v1“ probíhá 30-ti minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém pásu. Problémové partie (boky, břicho, hýždě, stehna) se při tréninku nachází v podtlakové komoře, která je utěsněná neoprenovou sukýnkou. V této komoře vzniká vakuový systém, který vytváří nízký atmosferický tlak. Tímto procesem dochází k aktivnímu prokrvení problémových partií, k rychlému spalování tuků a pozitivně působí proti pomerančové kůži neboli celulitidě. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odvádí tuk z tukových buněk ke svalům a zde je možno tuk spálit. Podtlakem se při cvičení rozšiřují cévy, aktivuje lymfatický systém a tím dosáhneme odplavování škodlivin z těla ven (toxické látky z buněk a mezibuněčného prostoru - z kůže, podkoží a svalů).

V další fázi při cvičení dochází ke zbavování nadbytečných kalorií, tvarování postavy a zlepšení fyzické kondice. Krom podtlakového systému je aktivován i systém InfraRed, který účinky podtlakového (vacuového) několikrát znásobí.

Co na sebe? Bavlněné tričko, kraťasy nebo legíny a čistou sportovní obuv. Ručník. Láhev s pitím dostanete od nás. Výsledky jsou patrné již po 10 aplikacích. Použitím krému na celulitidu dosáhnete maximálního účinku.

TF - tepová frekvence

Při tréninku je velmi důležitá tepová frekvence, kterou je nutné si po celou dobu 30-ti minut sledovat na monitoru, aby tato aktivita měla smysl. Je dobré setrvávat v takzvaném aerobním režimu, kdy intenzita pohybu činí 65 % z maximální tepové frekvence (MTF). Tepová frekvence se mění s věkem a určí se podle jednoduchého vzorce: (optimální tepová frekvence) OTF = (220 - věk) x 0,65, kdy nejúčinnější výsledky jsou zaznamenávány při tepové frekvenci okolo 120 - 140 tepů za minutu (při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky).

Kontraindikace:

V případě pochybností se poraďte se svým lékařem!


 

VACUTHERM 2 v 1

VACUTHERM 2 v 1

Trénink

Ceník